ÖZYURT GAZETESİ

Nereye Gitmek Istiyorsanız Tek Tuşla!

ALİ ATASOY

Ferit Meynioğlu seyahat sektöründe attığı adımlarla adından söz ettiriyor. Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun bir tıkla istediğiniz şehir için ALO BİLETİN uygulamasıyla anında otobüs bileti ayırabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey ise ALO BİLETİN uygulamasını cep telefonlarınıza indirmek ve kullanmaya başlamak.

Konuya ilişkin görüşüne başvurduğumuz MEYNİ Otomotiv ve Turizm işletmecisi Ferit Meynioğlu, 1980 yılından bu yana sürdürdüğü ticari faaliyetlerine her geçen yıl yenilikler kattıklarını belirtti ve 2019 yılı ile birlikte e-ticaret alanına yöneldiklerini söyledi.

Bu kapsamda ALO BİLETİN uygulaması ile birlikte insanlara online seyahat imkanı getirdiklerinin altını çizen Meynioğlu, genç ve kendi dallarında uzman yazılımcılarla üzerinde uzun süre çalıştıkları projeleriyle turizm sektörüne öncülük edeceklerini söyledi.

Bugün için otobüs biletleriyle sınırlı projelerinin yakın bir tarihte havayolu ile seyahat etmek isteyenleri de kapsayacağını ayrıca hatırlatan Meynioğlu, turizm sektöründe ki bu yeniliklerine ALOMARKETİN projesiyle devam edeceklerini söyledi.

MEYNİ Otomotiv ve Turizm bilindiği gibi ALO BİLETİN uygulaması ile birlikte oto kiralama ve otel rezervasyonları, 0 ve 2. El araç alım satımı, Trafik Sigorta, Kasko işlemleri, Fatura Ödeme Merkezi gibi iş dallarında da faaliyet gösteriyor.

kaynak: http://www.ozyurtgazetesi.com/nereye-gitmek-istiyorsaniz-tek-tusla?fbclid=IwAR1gNq94wg7Sd2lQkpoNZ8xma0B0gEorUQIaEFm5E73-bWXFRcQwlcgF6KE

Share this:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.